خدمات دندانپزشکی

خدمات دندانپزشکی

کلیه خدمات دندانپزشکی در کلینیک دکتر فرزانه فرخ نژاد

در این مقاله میخواهیم کلیه خدمات ارائه شده در کلینیک تخصصی دکتر فرزانه فرخ نژاد را معرفی کنیم.ما با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص کلیه خدمات زیبایی دندانپزشکی را برای رسیدن شما به لبخندی زیباتر ارائه میدهیم.

این خدمات عبارت اند از:

از مهمترین تخصص های کلینیک دکتر فرزانه فرخ نژاد جراحی پیوند لثه میباشد.
عمل پیوند لثه برای درمان بیماری هایی همچون پریودنتال(عفونت لثه ای) و همچنین تحلیل لثه مورد استفاده قرار میگیرد.

از آنجایی که تحلیل لثه بیماری است که به صورت تدریجی پیشرفت میکند،اکثر بیماران دیر متوجه این مشکل میشوند.زمانی متوجه مشکل میشوند که ریشه ی دندانشان نمایان میشود.بسیاری از مراجعانی که درخواست انجام پیوند لثه را دارند ار نمایان شدن ریشه ی دندانشان شکایت دارند.این مشکل باعث میشود که دندان ها حساس شده و همچنین رعایت بهداشت دندان مشکل باشد،در این شرایط با انجام جراحی پیوند لثه قسمت ریشه دندان پوشیده میشود.

همچنین با انجام این جراحی میتوان مشکل لبخند لثه ای را برطرف نموده و از لبخندی زیبا تر بهره مند شد.

جراحی پیوند لثه میتواند از راه های مختلفی انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر از راه های انجام این جراحی میتوانید به صفحه جراحی پیوند لثه مراجعه کنید.

خدمات دندانپزشکی -  - خدمات دندانپزشکی
خدمات دندانپزشکی -  - خدمات دندانپزشکی

ایمپلنت دندان:

امروزه ایمپلنت دندان روشی  برای جایگزینی دندان های از دست رفته و آسیب دیده شما است.در این روش از فلزی خنثی برای جایگزینی دندان های از دست رفته ،استفاده میشود.این روش نسبت به روش های قبلی مانند دندان های مصنوعی مطمئن تر میباشد.پس از آن که ایمپلنت در فک جایگذاری شد بین 2-4 ماه صبر کرده وسپس قسمت رویی دندان را قرار میدهیم.در مواردی که تراکم استخوان مناسب باشد میتوان قسمت رویی دندان را همان روز جایگذاری کرد.(ایمپلنت فوری)

در مواردی که از زمان کشیدن دندان بیش از یکسال گذشته باشد ممکن است نیاز به جراحی سینوس لیفت باشد.در این موارد باید با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

ایمپلنت روشی مطمئن و کم خطر میباشد و میتوان برای همه ی افراد استفاده کرد مگر در مواردی که شخص دارای عفونت لثه ای باشد.

مراقبت از دندان های ایمپلنت شده مانند دندان های طبیعی است و اگر بهداشت دهان ودندان رعایت شود،درمانی طولانی مدت است.

برای اطلاع بیشتر ازین روش میتوانید به صفحه ی ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند به مجموعه درمان هایی گفته میشود که به زیبا تر شدن لبخند کمک میکند.مانند بلیچینگ،سفید کردن دندان،لمینیت،کامپوزیت و…
اصلاح طرح لبخند بنابر شرایط و خواسته بیمار انجام میشود بنابراین طرح لبخند هر شخص منحصر به فرد میباشد.

قبل از تصمیم به انجام هرگونه درمانی برای اصلاح طرح لبخند خود باید با پزشکتان مشورت کنید.در کلینیک تخصصی دکتر فرزانه فرخ نژاد متخصصین ما بهترین درمان ها را برای رسیدن شما به لبخند دلخواهتان به کار میگیرند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص طرح لبخند میتوانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

لمینت دندان

لمینت دندان یکی از درمان هایی است که برای اصلاح طرح لبخند به کار میرود.در واقع پوسته نازک سرامیکی است که در قسمت جلویی دندان گذاشته میشود.با استفاده از لمینت میتوان رنگ،شکل اندازه دندان ها را تغیر داد.به این ترتیب میتوانیم دندان هایی سفید با اندازه های متناسب داشته باشیم که به زیبایی لبخند ما کمک کند.همچنین از لمینیت میتوان برای از بین بردن فاصله بین دندان ها استفاده کرد.

نگهداری از لمینت بسیار آسان میباشد و باید مانند دندان طبیعی از آن مراقبت کنید.

اطلاعات بیشتر در صفحه لمینت دندان

خدمات دندانپزشکی -  - خدمات دندانپزشکی

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان همان مواد سفید ترمیمی هستند که برای پر کردن دندان استفاده میشوند.نسبت به مواد نقره ای زیبا تر هستند اما کار با آن به دقت وحساسیت بیشتری نیاز دارد به همین دلیل باید توسط متخصص متبحر انجام شود.

کامپوزیت را میتوان برای زیبایی دندان ها نیز به کار برد برای مثال برای از بین بردن فاصله بین دندان ها میتوان استفاده کرد.روشی که که از گذشته برای رفع فاصله بین دندان ها کاربرد داشت ارتودنسی میباشد. اما امروزه میتوان از روش های ارزان و سریعتری مانند کامپوزیت بهره مند شد.ما در مقاله ای برای شما تفاوت کامپوزیت دندان و لمینت دندان را بررسی نموده ایم.

به صفحه کامپوزیت دندان مراجعه شود.

تمام خدمات ذکر شده توسط تیمی متخصص در کلینیک دکتر فرزانه فرخ نژاد ارائه میشود.

فهرست