بهترین دندانپزشک در تهران
دندانپزشکی تخصصی دکتر فرخ نژاد دارای فلوشیب از ICOI آمریکا و مسترشیب از ICOI آمریکا

بهترین دندانپزشک در تهران

دندان ها از مهم ترین اعضا بدن ما هستند. دندان های کوچک هم از نظر زیبایی و هم از نظر کارکرد برای بدن ما بسیار حائز اهمیت هستند. از دست دادن دندان ها می تواند اثرات مخرب فراوانی بر روی سلامتی ما داشته باشد. مشکلات هضم و دستگاه گوارش از شایع ترین عوارضی است که می تواند برای فرد ایجاد شود.

احتمالا شما حداقل برای یکبار، تجربه دندان درد را داشته اید. دردی که تا عمق استخوان های شما نفوذ کرده و شما را از ادامه فعالیت های روزانه ناتوان ساخته است.

اگر رسیدگی به دندان ها جز ضروریات و روتین زندگی شما باشد قطعا تا حدود زیادی از ابتلا به مشکلات دهان و دندان پیشگیری می کنید. دنان های سالم و سفید و مرتب به صورت چشم گیری بر زیبایی لبخند شما می افزاید.

اما ممکن است شما آنقدر خوش شانس نباشید که دندان های سفید و مرتب داشته باشید، نگران نباشید، خوشبختانه راه حل مناسبی برای این موضوع وجود دارد که با مراجعه به دندانپزشک زیبایی می توانید در جهت درمان نا هنجاری های دندان خود اقدام کنید.

شاید انتخاب دندانپزشک قابل اعتماد و حاذق کمی مشکل به نظر برسد. ما در این مقاله سعی داریم شما را با اصلی ترین خدمات دانپزشکی و فاکتورهای یافتن بهترین دندانپزشک آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

متخصص دندانپزشکی در تهران - بهترین دندانپزشک در تهران

 

بهترین دندانپزشک زیبایی در توانیر

شاید تا پانزده سال پیش خدمات دندانپزشکی تنها به پر کردن و عصب کشی دندان های پوسیده محدود می شد و رسیدگی به زیبایی دندان دغدغه مراجعان نبود. اما در حال حاضر با توجه به رشد گسترده تکنولوژی و علم پزشکی خدمات دندانپزشکی متنوع شده و طیف گسترده ای از مشکلات درمانی و زیبایی را شامل می شود.

مشکلات زیبایی دندان شما می تواند انواع گوناگونی داشته باشد، بد رنگی دندان، اختلاف سایز در بین دندان ها، نا مرتب بودن دندان ها، شکستگی و پریدگی تاج دندان ها و … می تواند زیبایی دندان های شما را تحت الشعاع قرار دهد. اما تمامی این مشکلات قابل درمان است.

اصلاح مشکلات ظاهری دندان ها و رفع ناهنجاری های دندانی در حال حاضر علاقمندان زیادی دارد. اما در این میان افرادی هم وجود دارند که از دریافت خدمات زیبایی دندان به جای زیبایی، دندان هایی نامتناسب و درشت نصیبشان شده است. پس انتخاب دندانپزشک مجرب در نتیجه نهایی بسیار موثر است. پس لازم است برای به حداقل رسیدن ریسک درمان زیبایی دندان ها به بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران مراجعه کند تا شاهد نتیجه ای مطلوب باشید.

برای اصلاح فرم دندان ها می توان به دو روش اقدام کرد:

 • لیمینیت سرامیکی
 • لیمینیت کامپوزیت

بهترین دندانپزشک زیبایی با بهترین مواد و متریال و کمترین عوارض و با حداقل تراش، زیبایی دندان های شما را تامین می کند.

بهترین متخصص ایمپلنت در توانیر

ایمپلنت یا کاشت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. این دندان ها می تواند به دلیل افزایش سن فرد و پوسیدگی گسترده از بین رفته باشد. مشکلات دهان و دندان فرد حتی در سنین جوانی ممکن است به مرحله ای برسد که دندانپزشک متخصص ایمپلنت مجبور به حذف دندان آسیب دیده باشد.

افرادی که جویدن غذا با دندان های مصنوعی متحرک برایشان دشوار است می توانند از ایمپلنت استفاده کنند. پوسیدگی های گسترده، بیماری لثه، شکستگی دندان و تصادف ممکن است باعث از بین رفتن دندان های شما شود که می توانید برای درمان از گزینه ایمپلنت استفاده کنید.

 

 

 

برای انجام ایمپلنت می توان از انواع مختلف آن سود برد. در اینجا به تعدادی از انواع ایمپلنت اشاره می کنیم:

 • ایمپلنت کره ای
 • ایمپلنت آمریکایی
 • ایمپلنت سوئیسی
 • ایمپلنت sic
 • ایمپلنتیوم

بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در تهران می تواند برای هر فرد ایمپلنت مناسب را انتخاب کند، مراجع را به خوبی راهنمایی کند تا با توجه به ویژگی های دهان و دندان و شرایط فیزیکی چه روشی و چه نوع ایمپلنتی برای درمان فرد مناسب است.

درمان نامناسب و عدم تخصص دندانپزشک در ایمپلنت و کاشت دندان می تواند عوارضی مانند از دست دادن و افتادن ایمپلنت را به همراه داشته باشد. پس دقت لازم را در انتخاب دندانپزشک متخصص ایمپلنت داشته باشید.

بهترین دندانپزشک اطفال در توانیر

قطعا والدین برای فرزندان خود خواهان بهترین ها هستند. اهمیت این بهترین ها در دریافت خدمات بسیار بیش از سایر موارد است. اگر قصد دارید برای معاینه دندان های کودک دلبدتان به پزشک مراجعه کنید، سعی کنید به بهترین دندانپزشک کودکان در تهران مراجعه کنید.

اثرات مخرب یک درمان ناقص می تواند به اندازه ای باشد که قابل جبران نباشد و عوارض روانی و یا حتی جسمی را برای او به همراه داشته باشد که حتی در بزرگسالی نیز فرد را درگیر کند. احتمالا در اطرافیان، دوستان و آشنایان خود افرادی را مشاهده کرده اید که فویبا دندانپزشکی دارند، قسمت اعظمی از علت این ترس را داشتن تجربه ناخوشایند درمانی در دوران کودکی فرد شکل می دهد.

اگر در انتخاب دندانپزشک اطفال در میان صدها دندانپزشک سردرگم هستید ما در اینجا به تعدادی از مهم ترین فاکتورهای بهترین دندانپزشک اطفال اشاره می کنیم. با در نظر داشتن این فاکتورها شما قدرت انتخاب بهترین مرکز دندانپزشکی اطفال را خواهید داشت.

 

اطفال در توانیر - بهترین دندانپزشک در تهران

 

یک مرکز دنداپزشکی کودکان خوب ویژگی های زیر را دارد:

 • پزشک متخصص اطفال
 • تجهیزات درمانی متناسب با کودکان و اطفال
 • دکور و محیط مناسب برای کودکان
 • پرسنل صبور و مهربان که توانایی و روحیه برخورد مناسب با کودکان را داشته باشد. کودکان توانایی نشستن طولانی مدت را ندارند و علاقه به جنب و جوش و حرکت دارند، کنترل آن ها مستلزم صبوری شماست.

پزشکی را برای فرزند دلبندتان انتخاب کنید که بهترین روش درمانی را انتخاب کند، با عوارض بسیار پایین و نتیجه بسیار عالی. این موضوع را بهترین دندانپزشک کودکان در تهران می تواند انجام دهد.

هزینه بهترین دندانپزشک در توانیر

برای دریافت خدمات دندانپزشکی هزینه های متفاوتی مطرح می شود. دلایل متفاوتی برای این اختلاف قیمت ها وجود دارد. قیمت بالا به معنای دریافت خدمات با کیفیت نیست و قطعا خدمات دندانپزشکی با قیمت پایین هم کیفیت مطلوبی نخواهد داشت. اما عوامل زیر در تخمین هزینه نهایی نقش موثری دارد:

 • سوابق تحصیلی و تخصص دندانپزشک
 • سوابق شغلی دندانپزشک و میزان رضایت مراجعین از دریافت خدمات
 • تجهیزات و لوازم و مواد مورد استفاده
 • منطقه مرکز دندانپزشکی
 • علاوه بر موارد مطرح شده، نوع خدماتی که برای دریافت آن به دندانپزشک مراجعه می کنید در هزینه دندانپزشکی موثر است. قطعا هزینه ایمپلنت دندان با هزینه پر کردن ساده دندان متفاوت است.

 

ما در این مقاله سعی کردیم سه دسته از مهم ترین خدمات بهترین دندانپزشک در شمال تهران را به شما معرفی کنیم. روش و فاکتورهای لازم برای انتخاب بهترین دندانپزشک را به شما معرفی کردیم. اما لازم است شما با انجام تحقیقات کافی و صحبت با مراجعان و اطلاع از میزان رضایت آن ها از دریافت خدمات دندانپزشکی، و مشاهده نمونه کار بهترین انتخاب را داشته باشید. بهتر است بعد از انتخاب دندانپزشک مورد نظر و رضایت از خدمات دریافتی به صورت مرتب و مداوم به همان دندانپزشک مراجعه داشته باشید.در این صورت دندانپزشک به شرایط فیزیکی و روانی شما آگاهی دارد و خدمات را به بهترین شکل ممکن دریافت خواهید کرد.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =

Call Now Button