X
21

حفاظت از دندان با محصولات گیاهی

حفاظت از دندان با محصولات گیاهی

بچه ها باید مسواک زدن را از سنین پایین یاد بگیرند ولی به هر حال آنها اغلب قسمتی از خمیر دندان را می بلعند و شستشوی دهان برای کودکان مشکل است.توصیه می شود به بچه هایتان مسواک زدن را با خمیر دندان های  putziآموزش دهید.چون خمیر دندان putzi با ترکیب ملایم مخصوصی که دارد به مخاط حواس بچه ها آسیب نرسانده و بلع ناخواسته آن نیز هیچ مشکلی را بوجود نمی آورد.ساینده بسیار ملایم موجود در خمیر دندان،رسوب های مضر روی دندان ها را بدون صدمه زدن به بافت طبیعی مینا از بین می برد.

این خمیر دندان با همکاری کودکان در مدارس ابتدایی و در مهد کودک ها در آلمان بصورت گسترده آزمایش شده و نتایج مطلوبی بدست آمده است.کلسیم موجود در خمیر دندان موجب استحکام دندان های شیری شده و ریزش دیر هنگام دندان های شیری باعث رشد دندان های اصلی در جاهای مناسب گردیده و از ارتودنسی می سازد.

Silca putziمحتوی 500ppm فلوراید بوده که برای جلوگیری از پوسیدگی دندان های کودکان بوسیله متخصصین دندانپزشکی آلمان و اتحادیه اروپا توصیه گردیده است.

دهانشویه آنتی باکتریال یک مکمل مناسب برای شستشوی روزانه در کنار مسواک زدن می باشد.این دهانشویه در نواحی بین دندانی و غیر قابل دسترس توسط مسواک،نفوذ می کند.سدیم فلوراید آزمایش شده موجود در محصول به عنوان ماده موثری از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کنند.

وجود عصاره گیاهی مانند بابونه و ککالائدولا باعث سلامت دندان ها گردیده و از عفونت لثه ها و خشکی دهان جلوگیری می کند.دهانشویهel-ce med فاقد الکل نیازی به رقیق شدن نداشته و از آن می توان بیش از یکبار در روز استفاده نموده و نفس تازه ای را به ارمغان آورده و بوی بد دهان را از بین برد.

بوی بد دهان مشکل رایجی در میان افراد می باشد.اما بسیاری از افراد نه تنها از بوی بد دهان و مزه ناخوشایند در دهانشان رنج می برند بلکه دارای لثه هایی متورم و مشکل خونریزی لثه دارند.دهانشویه گیاهی(silca herb concentrate)با تاثیر آنتی باکتریال ملایم توسط ماده موثره اش می تواند با نفوذ به نواحی غیر قابل دسترس مسواک،ضمن التیام تورم لثه ها موجب از بین بردن بوی بد دهان گردیده و شادابی خاصی به مصرف کننده می بخشد.

این دهانشویه با داشتن عصاره های گیاهی مانند بومادران،بابونه گل همیشه بهار یک آنتی باکتریال طبیعی بوده و اوره موجود در آن موجب خنثی شدن اسید محیط دهان گردیده و پلاک و رسوبات را از بین می برد.این دهانشویه یک محافظ کامل لثه و دندان هاست.

 

تعداد امتيازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (698)
کد خبر: 78

  • حفاظت از دندان با محصولات گیاهی