X
28

نقش درمان مشکلات زبان در زیبایی صورت

نقش درمان مشکلات زبان در زیبایی صورت

زیبا سازی صورت یک موضوع صرفا استاتیک نیست،درمانهای دندانپزشکی برای گرفتن یک تصویر دو بعدی و یک عکس فتوگرافی نیست،زیبایی چهره ی بیمار بایستی در حالتهای داینامیک هنگام صحبت کردن و لبخند زدن و خندیدن و... هم باید برقرار پایدار باشد.بیماری که دندان های ردیف و زیبا دارد اما زبانش حین صحبت کردن به علت تانگ تای یا بزرگی نمایش خوبی ندارد یا بیش از حد معمول دیده می شود،زیبایی اش تحت تاثیر قرار می گیرد.

در بحث زیبایی صورت،زبان کمتر به حساب آمده است.زبان به شدت قادر است زیبایی چهره انسان را تحت تاثیر قرار دهد.اندازه ی زبان و مشکلات آناتومیکی زبان می تواند در بروز بسیاری از مشکلات در چهره ی انسان نقش داشته باشد.

فانکشن ناصحیح زبان هم از آن دسته مسائلی است که می تواند در ایجاد و بروز مشکلات دندانی موثر باشد.مثلا تانگ تراست می تواند در بروز اپن بایت و پروتروژن دنتوالویولار و همچنین مال اکلوژن های کلاس یک موثر باشد و درمان زبان،مشکلات پیش آمده را کاهش می دهد.

زبان همچنین می تواند الگوی رشدی را تحت تاثیر قرار دهد.

گاهی برخی از درمان های ترمیمی و پروتز فضای قرار گیری زبان را تحت تاثیر قرار می دهند و فضای قرار گیری زبان در دهان بیمار را تنگ می کنند که نارضایتی بیمار را به همراه دارد.

 

تعداد امتيازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (887)
کد خبر: 104

  • نقش درمان مشکلات زبان در زیبایی صورت