X
18

سیاستمدارانی که جراحی زیبایی انجام دادند!/تصاویر

سیاستمدارانی که جراحی زیبایی انجام دادند!/تصاویر
سیاستمداران هم برای جذاب تر شدن دست به جراحی های زیبایی می زنند. در زیر چند مورد از سیاستمدارانی که به دلایل مختلف عمل جراحی زیبایی انجام داده اند را با هم می بینید.
سیلویو برلوسکنی، نخست وزیر پیشین ایتالیا جراحی های زیبایی خود را پنهان نمی کند. او بارها تحت جراحی لیفتینگ، لیپوساکشن و ایمپلنت قرار گرفته است. او همچنین در سال ۲۰۰۹ پس از حمله ای که به او شد، جراحی های ترمیمی بر روی صورتش انجام داده است. برلوسکونی که ۷۶ سال سن دارد، انواع جراحی های زیبایی را آزموده است و تقریبا ۱۰ تا ۲۰ سال جوان تر از سن اش به نظر می رسد.

سگولن رویال، رئیس شورای محلی پوآتو- شرانت فرانسه و کاندیدای ریاست جمهوری فرانسه در سال ۲۰۰۷ نیز هیچگاه درباره جراحی های زیبایی خود صحبت نکرده است؛ اما روزنامه نگاران بارها ناپدیدشدن ناگهانی وی در سال ۲۰۰۵ را مورد پرسش قرار داده اند؛ گفته می شود خانم رویال بر روی چانه، بینی و دندان هایش جراحی کرده است.

گفته می شود ولادیمیر پوتین بارها بوتاکس کرده و بر روی گونه هایش نیز جراحی لیفتینگ انجام داده است. سطح صاف صورت او که ظاهری سرد به چهره وی داده، به دلیل همین جراحی است. گاهی جای تزریق بوتاکس را می توان بر روی صورت رییس جمهور مشاهده کرد؛ همانند سال ۲۰۱۰ که پوتین با صورت ملتهب به اوکراین رفته بود.

سارکوزی، رئیس جمهور پیشین فرانسه نیز پیشتر به روزنامه نگاران گفته بود که تحت عمل زیبایی قرار گرفته است. عملی که توسط لیزر، کلاژن های پوست تحریک شده و در برابر چروک و خطوط مقاومت بیشتری پیدا می کند.

معمر قذافی، رهبر لیبی نیز در سال ۱۹۹۹ برای برداشتن توده متورم زیرچشمش تحت یک عمل جراحی قرار گرفت.

برخی جراحی های زیبایی بسیار جزئی است. مثل جراحی دومینیک دوویلپن، نخست وزیر سابق فرانسه برای برداشتن خال میان دو ابرو.

زمانی که از کریستینا فرناندز، رئیس جمهور آرژانتین درباره ظاهر و جراحی زیبایی سوال کردند او گفت: من همیشه مراقب ظاهرم بودم. رئیس جمهور آرژانتین همواره در مقابل پرسش خبرنگاران و ارائه جزئیات مقاومت کرده است.

دومینیک استراوس کان، رئیس پیشین صندوق بین المللی پول و از اعضای حزب سوسیالیست فرانسه تحت عمل جراحی ترمیم افتادگی پلک قرار گرفته است. ظاهرا صورت استراوس کان برونزه شده و کک کمتری دارد در مقایسه با گذشته دارد.
تعداد امتيازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (547)
کد خبر: 10

  • سیاستمدارانی که جراحی زیبایی انجام دادند!/تصاویر